قوانین و مقررات

خریدار گرامی برای استفاده بهینه از خدمات "سامانه فروش بلیط شرکت فرهنگی ورزشی سایپا" لطفا موارد ذیل را با دقت ملاحظه فرمایید.
توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت از سوی کاربر است.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سامانه فروش بلیط شرکت فرهنگی ورزشی سایپا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. همچنین در همین رابطه توجه به موارد ذیل برای خریداران محترم حائز اهمیت خواهد بود:
1- پس از اتمام فرآیند ثبت نام به هیچ عنوان مشخصات کدملی، نام و نام خانوادگی، قابل تغییر نمی باشد. لذا هنگام تکمیل فرم ها دقت نمایید تا مشخصات ذکر شده به صورت صحیح ثبت گردد. در غیر این صورت فرآیند ثبت نام ناموفق بوده و عواقب آن به عهده کاربر می باشد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

"ایرانی کار" به عنوان مجری فروش اینترنتی "سامانه فروش بلیط شرکت فرهنگی ورزشی سایپا" به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
همچنین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی  "http://saipasport.com" است. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.